Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna Biuletyn Informacji Publicznej
Wyróżnienie w „Niebieskich igrzyskach”

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,
z radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła wyróżnienie w tegorocznej edycji „Niebieskich igrzysk”. Odbyły się one w naszej szkole 26 kwietnia 2024 roku. W tym roku w igrzyskach wzięło udział 1857 placówek z Polski w tym 8 placówek polonijnych. Nagrodzono 49 spośród wszystkich podmiotów biorących udział w igrzyskach. Jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych, a jak widać konkurencja była ogromna.
Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor Bożeny Bernasiewicz, która od samego początku wspierała pomysł organizacji tychże igrzysk. Serdeczne podziękowania dla Pani Wójt Małgorzaty Małuch, za objęcie honorowym patronatem oraz wzięcie czynnego udziału w naszej wspólnej zabawie.
Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za pomoc i wspieranie nas w trakcie trwania spotkania.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowania.
Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz uczniom Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Sękowej oraz nauczycielom i uczniom klasy I SP im. Wł. Długosza w Siarach - gdyby nie Wasza obecność, nasze igrzyska nie byłyby tak wspaniałe!

DZIĘKUJEMY!!!