Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna
„DZIAŁAJMY RAZEM” – wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

W dniu 24 lutego 2021 r. w Naszej Szkole odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego w związku z Dniem Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy Razem” – organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gorlicach oraz Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sękowej. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

Komisja konkursowa wyróżniła prace uczniów w dwóch kategoriach:

Kategoria I (klasy IV – VI)

Daria Kretowicz kl. IV
Milena Szarowicz kl. IV
Paulina Drzymała kl. IV
Hubert Kaniszczak kl. VIb

Kategoria II (klasy VII – VIII)

Oliwia Gurba kl. VIIb
Aleksandra Dworak kl. VIIb
Nadia Tenerowicz kl. VIIb
Mateusz Gurba kl. VIII
Patryk Kaniszczak kl. VIII


Uczniowie odebrali nagrody z rąk st. asp. Gustawa Janasa - przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Organizatorzy podziękowali uczestnikom konkursu oraz podkreślili znaczenie profilaktyki w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ciekawym podejściem do tematu, a co najważniejsze, zwiększyli swoją wiedzę i świadomość na temat niebezpieczeństw związanych z niewłaściwym korzystaniem z Internetu. 
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Pobierz: logo.jpg