Barbórkowy Mityng w skoku wzwyż „O Lampę Naftową Ignacego Łukasiewicza”

3.12.2021 na Hali Sportowej w Kobylance odbył się Barbórkowy Mityng w skoku wzwyż „O Lampę Naftową Ignacego Łukasiewicza”. Zawody te zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy w Kobylance na nowej pełnowymiarowej Hali Sportowej.
Zawody odbyły się w 4 kategoriach wiekowych – dzieci młodszych, dzieci starszych, młodzików oraz juniorów dla dziewcząt i chłopców. W dzisiejszej rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 9 szkół/klubów naszego powiatu – szkoły podstawowe z Sękowej, Siar, Pagorzyny, Krygu, Szymbarku, Kobylanki, MZS nr 6 Gorlice oraz ze szkół średnich: I Liceum Ogólnokształcące i ZSZ Gorlice.

Klub UKS „Maraton” Sękowa reprezentowali:
Dzieci młodsze: Emilia Kołtko, Aurelia Wojnarowicz, Natalia Wiejaczka, Justyna Rusyn, Julia Ciszczonik, Natalia Gruca, Milena Szarowicz i Wiktor Szarek.

Dzieci starsze: Marcelina Szarek, Wiktoria Galas, Martyna Galas i Jakub Pawluś.

Młodziczki/Młodzicy: Daria Cucura, Zuzanna Pałys i Patryk Ołpiński.

Po zaciętej rywalizacji stojącej na wysokim poziomie wyniki poszczególnych kategorii wyglądają następująco:

Dzieci młodsze dziewcząt

1.Ołpiński Patryk Sękowa – 155 cm

2. Gotfryd Kacper Pagorzyna – 155 cm

3. Rusyn Oliwier Kryg – 150 cm

Klub UKS ,,MARATON" Sękowa podczas I Barbórkowego Mityngu w skoku wzwyż „O Lampę Naftową Ignacego Łukasiewicza” zdobył 6 medali, w tym 4 złote, jeden srebrny i brązowy! BRAWO!!