SŁODKA NIESPODZIANKA

Tuż przed wakacjami 22 czerwca mamy uczniów z klasy IIb przygotowały dla wszystkich dzieci ze szkoły w Męcinie Małej słodką niespodziankę – gofry z bitą śmietaną i truskawkami. Profesjonalna gofrownica dała radę i każdy mógł skosztować słodkiego wypieku. Trzeba było tylko cierpliwie poczekać, a nie było to łatwe z uwagi na zapach jaki unosił się po szkole i wokół niej. Dla największych łakomczuchów przewidziano nawet dokładkę. To była prawdziwa uczta. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i ochoczo dziękowali mamom za pomysł i poświęcony czas.