Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna Biuletyn Informacji Publicznej
„BIEG PO ZDROWIE” w ramach akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”

24 maja 2024r. w Jaśle w ramach akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” zostały przeprowadzone biegi na dystansie 600m dla dziewczyn i chłopców z klas VII - VIII szkoły podstawowej z terenu 22 gmin. Bieg odbył się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Naszą gminę reprezentowały dwie uczennice klasy VII Szkoły Podstawowej w Sękowej: Lena Lepak i Milena Szarowicz. Wszyscy uczestnicy biegu zostali wyróżnieni dyplomami i upominkami na Jasielskim rynku, a pierwsza trójka w obu kategoriach otrzymała pamiątkowe medale i puchary. 
Oprócz akcji o charakterze zdrowotnym, odbył się również konkurs plastyczny o tematyce związanej z czystym powietrzem, oszczędzaniem energii i przeciwdziałaniu emisjom oraz promocją odnawialnych źródeł energii. W tej akcji zostały wyróżnione dyplomami i upominkami dwie uczennice: Emilia Dyczko i Julia Wszołek.
Gratulacje dla wszystkich uczestników akcji !!!