Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE 4.10.2020r. - KRAKÓW

Za nami Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Dzieci Młodszych i Dzieci Starszych w Lekkiej Atletyce, które dobyły się na stadionie AWF Kraków. Wzięła w nich udział także sześcioosobowa grupa zawodników z UKS Maraton Sękowa. W konkurencji skoku wzwyż (U12) Dzieci Mł. nasz zawodnik Jakub Pawluś wynikiem 120cm zajął drugie miejsce, a Marcelina Szarek w tej samej kategorii z wynikiem także 120cm wśród dziewcząt zajęła czwarte miejsce. W kategorii (U14) Dzieci Starszych w skoku wzwyż Martyna Galas wynikiem 130cm zajęła czwarte miejsce, a Bartłomiej Białoń skacząc 130cm wśród chłopców uplasował się na piątej pozycji. W skoku w dal ze strefy (U12) Marcelina Szarek skokiem na odległość 4.13m bijąc własny rekord życiowy stanęła na trzecim miejscu na podium. Również nowy rekord życiowy w skoku w dal (U14) uzyskała Martyna Galas skacząc na odległość 4.20m uzyskując szóstą lokatę. Bardzo ładnie zaprezentowała się Wiktoria Galas w swojej nowej konkurencji – pchnięciu kulą (2kg) w której zdobyła srebrny medal uzyskując wynik 9.14m. I na koniec swój pierwszy debiut w zawodach lekkoatletycznych zaliczył Kacper Honkowicz posyłając palantówkę na odległość 31m plasując się na czwartej pozycji w kategorii (U12).
Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Pobierz: PA040605 (Copy).JPG
Pobierz: PA040609 (Copy).JPG
Pobierz: PA040614 (Copy).JPG
Pobierz: PA040617 (Copy).JPG
Pobierz: PA040626 (Copy).JPG
Pobierz: PA040629 (Copy).JPG
Pobierz: PA040634 (Copy).JPG
Pobierz: PA040636 (Copy).JPG