Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna Biuletyn Informacji Publicznej
MITYNG LEKKOATLETYCZNY „POŻEGNANIE WAKACJI”

W dniu 2 września 2023 r. na obiektach sportowych w Kobylance odbył się Mityng Lekkoatletyczny organizowany przez zaprzyjaźniony klub UKS Kobylanka. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z różnych klubów: Romer Rabka Zdrój, Limanowa Forrest, UKS Kobylanka, zawodnicy niezrzeszeni w klubach i nasz UKS Maraton Sękowa.
Na początku Mityngu odbył się skok wzwyż w którym wystartowały: Milena Bednarz, Marcelina Szarowicz, Amelia Apola, Natalia Wiejaczka, Aurelia Wojnarowicz i Milena Szarowicz. Konkurs stał na wysokim poziomie o czym świadczy wynik w U14 – Aleksandry Ryndak 140cm, a w U12 – Lea Ateba 115cm. Na trzecim miejscu podium stanęła Aurelia Wojnarowicz z wynikiem 125cm.
Po skokach zawody przeniosły się na stadion lekkoatletyczny gdzie odbyły się biegi na 60m, skok w dal ze strefy, rzut piłeczką palantową, biegi na 500 i 600m oraz bieg sztafetowy mix 4x200m. 

Oto najlepsze wyniki naszych zawodników:
Wojnarowicz Nikodem – II miejsce w rzucie p.pal. (25m)
Wiejaczka Natalia – II miejsce w biegu 60m (9:04) i III miejsce w skoku w dal (4,19)
Tenerowicz Wiktoria – II miejsce w biegu 60m (10:09) i III miejsce w skoku w dal (3,57)
W sztafecie 4x200m nasz klub zajął III miejsce (Amelia Apola, Maksymilian Szurek, Wiktoria Tenerowicz, Nikodem Wojnarowicz). 
W punktacji Klubowej nasz Klub zajął wysokie trzecie miejsce.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!