Icon Contrast 1 Icon Contrast 2 Icon Contrast 3 Icon Contrast 4
UONET+ Ministerstwo Edukacji i Nauki Kuratorioum Oświaty w Krakowie Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Centralna Komisja Egzaminacyjna Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa w Sękowej 

imię i nazwisko funkcja/nauczany przedmiot e-mail do kontaktu
mgr Bożena Bernasiewicz dyrektor, nauczyciel bibliotekarz   bbernasiewicz@szkolawsekowej.pl
mgr Małgorzata Witko wicedyrektor, język niemiecki   mwitko@szkolawsekowej.pl
mgr Anna Bernasińska  religia   abernasinska@szkolawsekowej.pl
mgr Marzena Bogoń  logopeda   mrbogon@szkolawsekowej.pl
mgr Mirosław Bogoń  technika   mbogon@szkolawsekowej.pl
mgr Beata Bolek edukacja wczesnoszkolna, logopeda   bbolek@szkolawsekowej.pl
ks. mgr Mirosław Cidyło religia prawosławna  
mgr Małgorzata Druzik  pedagog   mdruzik@szkolawsekowej.pl
mgr Mirosława Dubec  język łemkowski   mdubec@szkolawsekowej.pl
mgr Elżbieta Góra   historia, wos   egora@szkolawsekowej.pl
mgr Barbara Grzegorzek   fizyka, matematyka   bgrzegorzek@szkolawsekowej.pl
mgr Maria Jamro  język angielski   mjamro@szkolawsekowej.pl
ks. mgr Piotr Kaczmar   religia grekokatolicka  
mgr Gabriela Kołotyło  biologia, geografia   gkolotylo@szkolawsekowej.pl
dr Maria Kotlinowska  matematyka   mkotlinowska@szkolawsekowej.pl
mgr Maria Kretowicz  edukacja wczesnoszkolna   mkretowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Sylwia Krok edukacja wczesnoszkolna    skrok@szkolawsekowej.pl
mgr Dominika Kubala  wychowawca świetlicy, doradca zawodowy   dkubala@szkolawsekowej.pl
mgr Urszula Majkrzak  edukacja wczesnoszkolna   umajkrzak@szkolawsekowej.pl
mgr Halina Markowicz  chemia   hmarkowicz@szkolawsekowej.pl
ks. mgr Bartłomiej Ołyniec  religia   bolyniec@szkolawsekowej.pl
mgr Halina Piecuch  edukacja wczesnoszkolna   hpiecuch@szkolawsekowej.pl
ks. mgr Jacek Piróg  religia   jpirog@szkolawsekowej.pl
mgr Joanna Podstołowicz  plastyka, muzyka, wychowanie do życia w rodzinie   jpodstolowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Joanna Puścizna język angielski   jpuscizna@szkolawsekowej.pl
mgr Fabian Szarowicz  wychowanie fizyczne   fszarowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Justyna Szarowicz wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa   jszarowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Maria Szurek  edukacja wczesnoszkolna   mszurek@szkolawsekowej.pl
mgr Agnieszka Tenerowicz  język polski   atenerowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Paweł Tenerowicz  matematyka, informatyka   ptenerowicz@szkolawsekowej.pl
mgr Halina Wachowska  edukacja wczesnoszkolna   hwachowska@szkolawsekowej.pl
mgr Beata Wierzbicka  język polski, nauczyciel bibliotekarz   bwierzbicka@szkolawsekowej.pl

 

Samorządowe Przedszkole w Sękowej

mgr Marta Godkowicz – kierownik przedszkola, edukacja przedszkolna

mgr Dorota Niedziela – edukacja przedszkolna

mgr Ilona Pabis – edukacja przedszkolna

mgr Danuta Stępień - edukacja przedszkolna

mgr Wioletta Szczerba - edukacja przedszkolna

mgr Barbara Tenerowicz - edukacja przedszkolna