Wizyta świętego Mikołaja

Wtorek… szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.

Nasze dzieci bardzo starają się… „być grzecznym” i doskonale wiedzą że Mikołaj… „cały czas na nich patrzy”. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań.

Za każdym razem gdy tylko otwierały się drzwi od sali wszystkie dzieci aż zatrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się mocne pukanie do drzwi, te uchyliły się a w progu stanął On… Święty Mikołaj!

Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu. Dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana kolejno po sobie dzieci. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki wyrecytowała dla Świętego Mikołaja wierszyk i zaśpiewała piosenkę. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Pobierz: 12.jpg
Pobierz: 13.jpg